Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): "Decemberafton vid en skogstjärn i Dalarna", signerad A. Schultzberg, olja på duk, ca 80x116 cm

800278

2020-08-31