Paavo Tynell taklampa K2-20 design

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PAAVO TYNELL TAKLAMPA K2-20, Idman 1950-tal, mässing samt innerkupa i opalglas, diameter ca 36 cm

Bruksslitage, enstaka repa

800280

2020-08-12