Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PAAVO TYNELL TAKLAMPA K2-20, Idman 1950-tal, mässing samt innerkupa i opalglas, diameter ca 36 cm
Bruksslitage, enstaka repa
800280
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här