Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 92 dlr, silver, 18/1900-tal, bestående av bla: skedar, knivar, gafflar, tårtspade, delvis förgyllt, total silvervikt exkl knivar ca 2703 g
Slitage, gravyr, repor
800287
2020-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här