Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESTICK, 92 dlr, silver, 18/1900-tal, bestående av bla: skedar, knivar, gafflar, tårtspade, delvis förgyllt, total silvervikt exkl knivar ca 2703 g

Slitage, gravyr, repor

800287

2020-08-13