Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med vindruvor", signerad och numrerad v. Schantz -80, 60/1160, färglitografi, motivmått ca 52x73 cm
800288
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här