Phlip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med vindruvor", signerad och numrerad v. Schantz -80, 60/1160, färglitografi, motivmått ca 52x73 cm

800288

2020-08-11