Wilhelm Kåge "Drakvalp" Gustavsberg

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960), Gustavsberg, figurin, "Drakvalp", carraragods, stämpelsignerad Gustavsberg Kåge 4, höjd ca 12 cm

Lagning, mindre bränningsspricka undertill

800295

2020-08-25