Royal Copenhagen "Musselmalet"

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, kaffeservisdelar, 27 st, "Musselmalet", kaffekanna (modellnummer 519), sockerskål med lock (modellnummer 605), 12 kaffekoppar med fat (modellnummer 719), 12 assietter (modellnummer 574) samt lövformat uppläggningsfat (modellnummer 548).

Bruksslitage, kaffekopp med mindre kantnagg samt kaffekoppsfat med nagg.

800308

2020-08-25