Väggklocka jugend
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGKLOCKA, jugend, snidad dekor av trä, urtavla med målad dekor av kaveldun, trollslända samt näckros och blad, höjd 55 cm
En liten lagning på höger sida vid en utsnidad dekordel, viss färgavskav och krackelyrer
800311
2020-08-11