Väggklocka jugend

Väggklocka jugend
Väggklocka jugend
Väggklocka jugend
Väggklocka jugend
Väggklocka jugend
Väggklocka jugend
Väggklocka jugend
Väggklocka jugend

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGKLOCKA, jugend, snidad dekor av trä, urtavla med målad dekor av kaveldun, trollslända samt näckros och blad, höjd 55 cm

En liten lagning på höger sida vid en utsnidad dekordel, viss färgavskav och krackelyrer

800311

2020-08-11