CA Strömbäck fartygsporträtt

CA Strömbäck fartygsporträtt
CA Strömbäck fartygsporträtt
CA Strömbäck fartygsporträtt
CA Strömbäck fartygsporträtt
CA Strömbäck fartygsporträtt
CA Strömbäck fartygsporträtt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CA STRÖMBÄCK (1900-tal): Fartygsporträtt, HMS Fylgia, olja på pannå, signerad CA Strömbäck 1909, ca 47x68 cm

800319

2020-08-11