Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, 15 dlr, mestadels i trä, 1900-talets första hälft, bestående av bland annat skrivbord, toalett, radio, bord och stolar
Bruks och åldersrelaterat slitage
800329
2020-08-13