Dockskåpsmöbler

Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, 15 dlr, mestadels i trä, 1900-talets första hälft, bestående av bland annat skrivbord, toalett, radio, bord och stolar

Bruks och åldersrelaterat slitage

800329

2020-08-13