Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1900-tal, fodral i ek, svärtade detaljer, krönt med figurer i mässing, pendel, nyckel, höjd ca 90, bredd 24 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage

800336

2020-08-11