TRANCHERINGSBESTICK

TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK
TRANCHERINGSBESTICK

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRANCHERINGSBESTICK, 3 dlr, silver (handtagen), sekelskifte 18/1900-tal, Minerva, Paris, i etui, längd
ca 20-33 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

800349

2020-08-15