Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRANCHERINGSBESTICK, 3 dlr, silver (handtagen), sekelskifte 18/1900-tal, Minerva, Paris, i etui, längd
ca 20-33 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
800349
2020-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här