Sekretärskåp

Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄRSKÅP, 1800-tal, tredelat, sekretären med 6 lådor, undre del med tre lådor, skåpdelen med 2 hyllplan samt skedhylla, ek, baslag och handtag i mässing, nyckel till det inre sekretärskåpet finns, höjd ca 220 samt 130x56 cm

Lösa listdelar medföljer, trasiga lister, handtag borta, sprickor, slitage, nyckel tillskåpdelen saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

800359

2020-08-15