Byrå gustaviansk
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk, 3 lådor, fanér i rot och mahogny, beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 83 samt 101x49 cm
Ett lås samt en mässingsbriscka medföljer lösa, en bricka fattas, nagg, sprickor, slitage
800360
2020-08-15