Karaffer slipade 1800-tal

Karaffer slipade 1800-tal
Karaffer slipade 1800-tal
Karaffer slipade 1800-tal
Karaffer slipade 1800-tal
Karaffer slipade 1800-tal
Karaffer slipade 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, 2 st., snarlika, klar glasmassa, 1800-talets slut, slipad dekor, propp i form av plym, höjd ca 27-28 cm

Ej par, invändig beläggning, nagg

800366

2020-08-12