Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
JETTE JÖRGENSEN, skål, underfång i lila med blästrad dekor av skog och fåglar, signerad "Jette Jörgensen A-88 Sjöhyttan", höjd ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
enstaka repor
800375
2020-08-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner