Jette Jörgensen glasskål

Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål
Jette Jörgensen glasskål

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

JETTE JÖRGENSEN, skål, underfång i lila med blästrad dekor av skog och fåglar, signerad "Jette Jörgensen A-88 Sjöhyttan", höjd ca 22 cm

Zustandsbeschreibung

enstaka repor

800375

2020-08-18