Vitrinskåp Engelsk stil

Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil
Vitrinskåp Engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Engelsk stil, mahogny, tvådelad, skåpluckor samt vitrinluckor med invändiga hyllplan, nycklar medföljer, höjd ca 211, bredd ca 187, djup 44 cm

Smärre slitage, nycklar finns i utlämningen

800386

2020-08-15