Vitrinskåp Engelsk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Engelsk stil, mahogny, tvådelad, skåpluckor samt vitrinluckor med invändiga hyllplan, nycklar medföljer, höjd ca 211, bredd ca 187, djup 44 cm
Smärre slitage, nycklar finns i utlämningen
800386
2020-08-15