Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPLÅTAR, 3 st, barockstil samt orientalisk stil, 1900-tal, mässing, delvis med reliefdekor av figurscener, diameter ca 63-70 cm
Bucklor, stötskador
800387
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här