Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 5 st, jugend tidigt 1900-tal, ek, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, två med senare sitsar

800390

2020-08-11