Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 5 st, jugend tidigt 1900-tal, ek, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, två med senare sitsar
800390
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här