Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, höjd ca 64, 72x32 cm, nyckel finns
Bruksslitage, saknar hylla upptill
800393
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här