Madeleine Pyk litografi
2020-08-13
800397
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (f. 1934), litografi, figurkomposition, signerad, numrerad 285/360, bildmått ca: 33x26 cm
Ej examinerad ur ram