Esaias Thorén blyerts

Esaias Thorén blyerts
Esaias Thorén blyerts
Esaias Thorén blyerts
Esaias Thorén blyerts

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Danserska" monogramsignerad och daterad 1926, blyerts, ca 23x16 cm

800433

2020-08-15