Salongsbord i rokokostil
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SALONGSBORD, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, bemålat, höjd 73, 90x61 cm
Kuntoraportti
Senare bemålning, fläckar och slitage
800436
Päivämäärä:
2020-08-15