Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976) Rådjur i landskap, signerad samt daterad 1971, akvarell, ca 26x37 cm

800445

2020-08-13