Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, vandrare i skogslandskap, osignerad, olja på duk, ca 102x67 cm

Färgbortfall, gulnad, 1 mindre hål vid duk

800448

2020-08-13