Okänd konstnär kvinna i folkdräkt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, kvinna i folkdräkt, osignerad, olja på duk, ca 119x67 cm

Visst ytslitage

800451

2020-08-13