Hängskåp
2020-08-13
800460
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 1800/1900-tal, furu, höjd ca 71 samt 63x28 cm
Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage