Matisse efter SPADEM 1971

Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu/Blue nude, signerad och daterad i trycket, -52, SPADEM 1971, printed in France, reproduction serigraphie, ca 57x43 cm

Gulnad, mindre veck samt skador

800506

2020-08-13