Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Surrealistisk komposition, signerad Ardy Strûwer x-79 Paris, 68/150, färglitografi, ca 75x55 cm
Något gulnad
800512
2020-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här