Ardy Strüwer litografi

Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Surrealistisk komposition, signerad Ardy Strûwer x-79 Paris, 68/150, färglitografi, ca 75x55 cm

Något gulnad

800512

2020-08-13