Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDGAR ZACHAU, tillskriven, akvarell, porträtt, signerad E.Z och daterad 1900, 27 x 524 cm.
Veck.
800518
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här