Edgar Zachau tillskriven akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDGAR ZACHAU, tillskriven, akvarell, porträtt, signerad E.Z och daterad 1900, 27 x 524 cm.

Veck.

800518

2020-08-28