Glas Vallien
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN samt ULRICA HYDMAN VALLIEN, 5 dlr, glas, tre skålar samt en flaska/vas, Boda Artist Collection, samt Atelje design, signerade Bertil Vallien, en vas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, Höjd ca 9-25 cm
Smärre bruksslitage
800528
2020-08-13