Tenn

Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LOCKASK samt LOCKTERRIN, delvis Cosi Tabellini, Italien, 1800-tal respektive 1900-tal, längd 11,5 - 28 cm.

Bruksslitage, lockterrinen med lagad lockknopp.

800538

2020-08-27