Gunnar Hartman stengods

Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods
Gunnar Hartman stengods

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR HARTMAN, 4 dlr, bestående av 2 skålar samt 2 vaser, signerade, glaserat stengods, höjd ca 7-17 cm

Smärre slitage

800539

2020-08-13