Klubbat för:
12 000 SEK
8 000 SEK
ARNE NORELL, "Sirocco", safaristol, 1900-talets andra hälft, formgiven 1964, rygghöjd ca 68, bredd 67 cm
Slitage, märken och repor, skinnklädsel med synligt svart märke, extra dyna ingår.
800545
2020-08-14