Arne Norell ´´Sirocco´´ safaristol

Klubbat för:

12 000 SEK

8 000 SEK

ARNE NORELL, "Sirocco", safaristol, 1900-talets andra hälft, formgiven 1964, rygghöjd ca 68, bredd 67 cm

Slitage, märken och repor, skinnklädsel med synligt svart märke, extra dyna ingår.

800545

2020-08-14