Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, Svensk Fur, 1900-talets mitt, räfflade dörrar, inredning med hyllor och lådor, underdel med två lådor, höjd ca 150, 110x40 cm, nyckel finns
Bruksslitage
800553
2020-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här