Åke Holm linoleumsnitt

Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt
Åke Holm linoleumsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): 10 st linoleumsnitt, numrerade och signerade, storlek på motivet ca 21x18 cm

5 st med trasiga glas, smuts på glasen

800560

2020-08-18