Gunnar Cyrén Karolina Orrefors

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

GUNNAR CYRÉN, "Karolina", glasservis, 13 dlr., Orrefors, med skärslipad dekor, bestående av:
7 vitvinsglas (14 cm), 2 starkvinsglas (11 cm), 4 selterglas (8 cm)

Ett vitvinsglas med nagg i foten, smärre bruksslitage

800568

2020-08-18