Rökelsakar

Rökelsakar
Rökelsakar
Rökelsakar
Rökelsakar
Rökelsakar
Rökelsakar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖKELSEKAR, empirestil, gulmetall, 1900-talets andra hälft, dekor av fantasidjur, av höjd 16 cm.

Ytslitage.

800571

2020-08-30