Eduard Wiiralt efter litografiskt tryck

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), efter: litografiskt tryck, Kamel med skötare, signerad i trycket, grafiskt blad, ca 48x38,5 cm

En ramfog lös

800574

2020-08-14