Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 150/60-tal, teak, svartlaminerad tidningshylla, på hjul, 2 utdragbara skivor á 28 cm, längd 75 cm, bredd 55 cm, höjd 56 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar.
800577
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här