Sidobord 1950/60-tal

Sidobord 1950/60-tal
Sidobord 1950/60-tal
Sidobord 1950/60-tal
Sidobord 1950/60-tal
Sidobord 1950/60-tal
Sidobord 1950/60-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 150/60-tal, teak, svartlaminerad tidningshylla, på hjul, 2 utdragbara skivor á 28 cm, längd 75 cm, bredd 55 cm, höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

800577

2020-08-25