Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE MÅRYD (1912-1993), 6 st, Höganäs, glaserat stengods, signerade, 3 st märkta med årtal 1975, minsta höjd 4,5 cm, högsta höjd ca 14 cm
Viss krackelyr
800584
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här