Arne Måryd vaser samt skålar

Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar
Arne Måryd vaser samt skålar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE MÅRYD (1912-1993), 6 st, Höganäs, glaserat stengods, signerade, 3 st märkta med årtal 1975, minsta höjd 4,5 cm, högsta höjd ca 14 cm

Viss krackelyr

800584

2020-08-18