John Andersson vas

John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ANDERSSON, vas, stengods, Höganäs, blå/gul glasyr, signerad, höjd ca 34 cm

Viss glasyrkrackelyr, små färgmärken

800586

2020-08-18