Edition Vogue Balenciaga Giant City Tote

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

BALENCIAGA, Giant City Tote, svart lammskinn, invändigt tygklädd, invändigt fack med dragkedja, nitar och detaljer i roséguldsfärgad metall, utvändig ficka med dragkedja, handtag med flätade detaljer, löstagbar axelrem, invändigt etikettmärkt Balenciaga Paris Made in Italy samt 173084.1000 003123, längd ca 38 cm, djup ca 12 cm, höjd ca 24 cm exkl handtag, kopia av inköpskvitto daterad 2010, tags, extra läderbit samt dustbag i original medföljer

Kuntoraportti

Någon kant med mindre slitage. Något torrt läder

800599

Päivämäärä:

2020-09-13