Eric Cederberg tempera

Eric Cederberg tempera
Eric Cederberg tempera
Eric Cederberg tempera
Eric Cederberg tempera

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Vindruvor och kanna, signerad E. Cederberg, tempera på pannå, ca 24x18,5 cm

Repor

800605

2020-08-18