Edition Vogue Mulberry Postmans Lock Shoulder Bag

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MULBERRY, Postmans lock shoulder bag, stl M, svart buffelläder, invändigt klädd med mocca samt med Mulberry mönstrat tyg, en invändig öppen ficka samt ficka med dragkedja, justerbar axelrem, sk postmans lock med bricka, präglad adress tag i vitmetall, invändigt brickmärkt och numrerad 1396037, längd ca 30 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm exkl handtag, inköpskvitto från Iisa of Malmö daterad 2011, tag, skötselråd samt dustbag medföljer

Bruksslitage.

800608

2020-09-13